HAKKIMIZDA

Merhabalar….

Safir Hasar Danışmanlık ve Hasar Çözüm Merkezinin Web   sayfasına hoş geldiniz….

Siz değerli  ziyaretçilerimize  sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer burada aradığınız  sorulara cevap bulamazsanız  lütfen bizimle Hızlı Hasar Çözüm  Hattımızdan  irtibata geçebilir,  merak ettiğiniz tüm sorularınıza veya sorunlara açık yüreklilik ve samimiyetle her zaman doğru cevap bulacağınıza emin olabilirsiniz…

Merkezimiz hakkında kısaca tanıtıcı bilgiler vermek istiyorum.

Safir Hasar Danışmanlık ve Hasar Çözüm Merkezi; 1989 yılından bu yana  sahip olduğumuz Devlet tecrübesi ile birlikte, Kazaların Çevresel Ve Teknik Araştırması konusunda gerçekleştirdiğimiz Akademik çalışmalar süreci sonunda, vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu araç kaza ve hasar çözümleme işlemlerini güvenli ve eksiksiz yerine getirmek üzere  faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

Merkezimiz, Ülkemizde meydana gelen Trafik Kazaları sonrasında  oluşan zarar veya hasarların   durumlarına göre  kazazedelerin haklarına ilişkin hususların ilgili kurum kuruluşlardan  talep edilmesi ve mağduriyetlerin ortadan kaldırılmasını sağlamak  amacıyla vatandaşlarımıza ‘’Kurumsal Aracılık ve Danışmanlık Hizmeti’’ vermek üzere çalışmalarına başlamıştır. Genel Merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır. Pek yakında da Edirne den Ardahana kadar teşkilat yapımız tamamlanarak tamamen hizmet vermeye başlamış  olacaktır.

Safir Hasar Danışmanlık Ve  Çözüm Merkezi; Ülkemizin her yerinde  bilgili, tecrübeli ve konusunda uzman danışman kadrosuyla  hizmet vermektedir. Ayrıca trafik kaza analizi ve hasar çözümlemesi konusunda akademik ünvana sahip tecrübeli danışman  kadroları, hesap uzmanları, uzmanlığı tescil edilmiş hukuk danışmanları ve teknik bilirkişileri ile mağdur insanlarımıza şeffaflık ilkelerine uygun güvenli bir hizmet vermektedir.

Safir Hasar Danışmanlık ve Çözüm Hizmeti Ltd.Şti.  olarak, bütün bu işlemlerin yürütülmesi esnasında hak edilmeyen bir değerin alınmasına veya buna sebep olabilecek çalışmalara kesinlikle karşıyız. Hukukun üstünlüğüne inanarak ve Hukuk Devleti ilkelerine bağlı olarak, İnsan Haklarına Saygı çerçevesinde  Yasal olmayan hiç bir işlem, tutum, davranış ve oluşum içerisinde yer almayacağımızı temel prensip olarak şiar edinmiş bulunmaktayız.

Bu itibarla Hasar Çözüm Merkezimiz, kurulduğu tarihten bugüne kadar vatandaşlarımızın trafik kazalarının yanında diğer sigorta kapsamında oluşan hasar ve tazminat sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar nedeniyle, Ülkemizin hemen her yerinden pek çok insanımızın takdirini toplamaya devam etmektedir.

MUTLU YAŞAM DİLEKLERİMİZLE…

 

Dr. Zeynel Abidin KAYA

Genel Müdür