Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur

Safir Hasar Danışmanlık ve Çözüm Hizmeti Ltd.Şti. olarak Trafik Kazası mağduru olan vatandaşlarımızı veya yakınlarını Sigorta Hasar  Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren kötü niyetli şahıs veya kuruluşlar hakkında bilinçlendirmek ve mağdur edilmemeleri hususunda uyarmayı sorumlu bir kuruluş olarak görev kabul etmekteyiz.

Vatandaşlarımızın sigorta hasar tazminatları ile ilgili sorunlarının çözümünde; adı, adresi ve güvenirliği konusunda tereddüt yaşadıkları şahıs veya şirketlerden uzak durmalarını, kendilerine taahhüt edilen hususların yasalara ve ilgili mevzuata uygun olması gerektiği konusuna dikkat etmelerini önermekteyiz. Ayrıca; bu hususlarla  profesyonel çalışma koşullarına sahip güvenilir kişi ve kuruluşlardan Danışmanlık Hizmeti almalarını kendileri açısından doğru bir yöntem olduğunu hatırlatmak isteriz. Talep edilmesi halinde Merkezimiz ile irtibata geçmeleri durumunda gerekli danışmanlık hizmetlerinin gerçekçi bir şekilde doğru ve tarafsız olarak sunulacağının bilinmesini arzu etmekteyiz.

Safir Hasar Danışmanlık ve Çözüm Hizmeti Ltd.Şti.  olarak,bütün bu işlemlerin yürütülmesi esnasında hak edilmeyen bir değerin alınmasına veya buna sebep olabilecek çalışmalara kesinlikle karşıyız. Hukukun üstünlüğüne inanarak ve Hukuk devleti ilkelerine bağlı olarak,insan haklarına saygı çerçevesinde  Yasal olmayan hiç bir işlem, tutum, davranış ve oluşum içerisinde yer almayacağımızı temel prensip olarak şiar edinmiş bulunmaktayız.

Safir Hasar Danışmanlık Ve Çözüm Merkezi olarak, faaliyet alanımızla ilgili yasal olmayan işleri yürüten, vatandaşlarımızı yanlış yönlendiren kişi ve kuruluşların ortaya çıkartılarak gerekli yasal işlemlerin yapılması yönündeki tüm çabaları tasvip etmekteyiz. Ülkemizde sigortacılığa olan güvenin arttırılması ile birlikte sigortalı yaşamı desteklediğimizi, aksi faaliyet içerisinde bulunan  kötü niyetli şahıs veya şirketlerin yaptırımlara tabi tutulmasını desteklediğimizi tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurmak isteriz.

Zeynel Abidin KAYA 2021-08-31 23:37:10